Nuosavas namas, jauki aplinka, tyla ir ramybė… Kas gali būti būti geriau? Tačiau, puikiai suvokiame, kad rasti ir juo labiau įsigyti tokį būstą yra tikrai ne taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Be jokios abejonės, pirmiausia vertėtų įvertinti savo finansinę padėtį. Tarkime, jei šiuo metu jūs gyvenate nuomojame name ar bute ir per mėnesį jam skiriate daugiau nei 200 – 300 eur, galbūt vertėtų pagalvoti apie paskolą ir nuosavo būsto įsigijimą? Drąsiai galima teigti, kad tai viena iš geriausių ilgalaikių investicijų, kuri tikrai pasiteisino jau ne vienam milijonui žmonių visame pasaulyje. Žinoma, šį sprendimą priimti gali būti tikrai labai sunku. Galbūt dar dvejojate kuriame mieste ar miesto dalyje, o galbūt ir užmiesčio teritorijoje norėtumėte gyventi? Be jokios abejonės, labai daug dvejonių kelia ir tai: pasirinkti butą ar namą? Verta pastebėti tai, kad kur kas mažiau apie ilgalaikį turtą svarsto vieniši asmenys, kurių gyvenimas vis dar yra pakankamai nenuspėjamas. Tačiau, visai kas kita  yra tuomet, kai kalbame apie šeimas, o ypač – šeimas su vaikais. Puikiai suvokiame tai, kad kiekvienas tėtis ir mama savo mažyliui nori garantuoti ne tik saugią, tačiau ir jaukią bei pastovią aplinką (https://lt.wikipedia.org/wiki/Statinys). O tai galima padaryti tik įsigyjant nekilnojamąjį turtą. Žinoma, tuomet ir paskolos bei turima finansinė atsakomybė neatrodo nei tokia rizikinga, nei tokia didelė. Puikiai suvokiame tai, kad jei vienas asmuo negalės mokėti įnašų, tikėtina, kad už jį tai galės padaryti kitas. Naudinga: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/namu-vizija-tik-vienas-kvadratinis-metras-1034-238153.

 

Kokie būstai domina šiandienos šeimas?

 

Be jokios abejonės, labai sunku pasakyti tai, kokie būstai domina būtent šiandienos šeimas, nes jie gali būti tikrai labai įvairūs. Pastebimas poreikis, kad namu-projektai.com namų projektai yra kuriami tiek individualiems, tiek ir daugiabučiams namams. Žinoma, vyrauja ir viena tendencija – noras gyventi mieste arba bent jau greta jo. Puikiai žinome, kad tokia vieta yra pasirenkama tikrai ne veltui. Tai lemia:

  • Infrastruktūra ar viešasis transportas;
  • Darbo vieta;
  • Medicinos įstaigos;
  • Ugdymo ir popamokinės veiklos įstaigos;
  • Laisvalaikio ir pomėgių zonos;
  • Komunikacija ir pan.

Gerai žinome, kad visą tai užtikrinti kaimo vietovėje ar atokesnėje gyvenvietėje yra tikrai labai sudėtinga. Kita vertus, esama ir tokių žmonių, kuriems visi prieš tai išvardinti aspektai gali būti visiškai nereikšmingi. Šie asmenys kaip tik siekia sukurti gyvenimą, kuris būtų arčiau gamtos ir toliau nuo miesto šurmulio. Įdomu: https://www.delfi.lt/miestai/vilnius/snipiskese-naujo-daugiabucio-gyvenamojo-namo-projektas.d?id=85294295.