Verta pastebėti tai, kad miegui laiko kiekvienas iš mūsų skiriame tikrai ne pakankamai. Gerai žinome tai, kad per parą jis turėtų užimti bent 8 valandas. Na, o kalbant apie vaikus, tai 10 – 12 val. Tačiau, tai yra tik rodmenys, kuriuos įgyvendinti realiai yra be galo sudėtinga. Be jokios abejonės, kaip niekada dažnai, miego laikas yra “naudojamas” atliekant kitas, gal ir ne tokias svarbias veiklas. Naudinga informacija: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kas-geriau-pilno-spektro-kanapiu-aliejus-ar-plataus-spektro-kanapiu-aliejus-19.

Tačiau, tokiu metu, mūsų pasirinkimas yra būtent toks. Drąsiai galima teigti, kad laiką miegui turėtume vertinti visiškai kitaip. Gi, ne kartą kalbėta apie tai, kad kokybiškas miegas yra labai svarbus tuomet, kai norime jaustis gerai ir būti sveiki. Be jokios abejonės, tai padaryti gali būti be galo sunku. Tačiau, miegas, kaip prioritetas negali būti išbraukiamas iš kasdienės dienotvarkės. Tačiau, gali nutikti ir taip, kad užmigti mums niekaip nepavyksta, kad ir kaip norėtume. Tokia situacija gali susiklostyti dėl kamuojančios nemigos. Įdomu: https://www.delfi.lt/maistas/produktu-apzvalgos/biomedicinos-mokslu-daktare-ir-aliejaus-eksperte-pateike-populiariausiu-alieju-analize-kaip-manote-kuris-is-ju-vertingiausias.d?id=87608003.

 

Kas gali padėti kovojant su nemiga?

 

Verta pastebėti tai, kad nemiga nėra labai lengvas organizmo sutrikimas. Būtina pastebėti tai, kad kartais jį įveikti gali būti ir labai sunku. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad neįmanoma. Drąsiai galima teigti, kad priemonių, kurios tai galėtų padėti padaryti rasime tikrai ne vieną. Tad, pasiruoškite gerai išsimiegoti jau šiandien. Žinoma, pirmiausia svarbu tinkamai pasiruošti miego aplinką. Tarkime, tai turi būti tokia vieta, kurioje bus ramu, nekamuos jokie pašaliniai garsai ir pan. Be jokios abejonės, labai svarbu ir tai, kad miego aplinkoje būtų naudojama kaip tik galima mažiau techninių priemonių. Tokiu atveju, jums pavyks tikrai kur kas geriau atsipalaiduoti. Kartu, dar labiau padėti gali šilta kanapiu arbata ar kitokie natūralūs preparatai. Puikiai suvokiame tai, kad Sėjamoji kanapė ir jos produktai gali būti vertinami ir labai prieštaringai. Tačiau, turbūt, kiekvienas produktas turi savo pirkėją ir turi savo kritiką. Būtina suvokti tai, kad kanapiu aliejus čia taip pat nėra išimtis. Drąsiai galima teigti, kad baimintis dėl to tikrai nereikėtų. Svarbiausia tai, kokius potyrius jums sukelia šie kanapiu produktai. Jei pastebite tik teigiamus aspektus, ypatingai  tuomet, kai jus jau ilgus metus kankino nemiga, košmarai ir kitos neigiamos emocijos, pasikliauti tokiomis gamtos teikiamomis dovanomis yra tikrai verta. Tad, nepraleiskite progos tai padaryti jau dabar. Aktualu: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/laisvalaikis/patikra-oro-uoste-i-kokias-medziagas-reaguoja-iranga-ar-gali-reaguoti-i-kosmetika-su-kanapemis-1038-1089866.