Daugelis verslininkų pradėdami savo verslą labai rimtai skaičiuoja kiekvienas išlaidas. Juk tai suprantama. Logiška, kad tie kas skaičiuoja ir pasiekia didesnius rezultatus. Šiandien pakalbėsime apie apskaitos paslaugų kainas. Rinkoje galima rasti labai daug informacijos šia tema, tačiau tik norint sužinoti kiek tiksliai kainuos šios paslaugos reikėtų atlikti analizę. Nuo ko pradėti? Pirmiausia paruoškite protingą užklausos tekstą. Parašykite kokio dydžio kompanija, kiek darbuotojų, kiek sąskaitų išrašote per mėnesį. Sekantis darbas, tai atrinkti patikimas buhalterinių paslaugų įmones. Greičiausias būdas tai padaryti yra pasinaudoti “Google” paieškos sistema. Joje įveskite raktažodį “apskaitos paslaugos” ir per kelias sekundes gausite daug rezultatų. Jums tik reikės susirasti tinklapiuose įmonių kontaktus. Kadangi buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos visoje Lietuvoje t.y. didžiuosiuose miestuose Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune Šiauliuose, Panevežyje bei Alytuje, kaip sakant nuotoliniu būdų, todėl ieškokite įmonių ir iš mažesnių miestelių. Aišku, pirmą kartą galima susiderinti susitikimą ir aptarti visus darbus, pasirašyti sutartį, tačiau ieškant geriausio kainos pasiūlymo jums tereikia įmonės elektroninio pašto. Taigi, surinkite kuo daugiau kontaktų ir visoms įmonės išsiųskite užklausas. Jau po kurio laiko gausite daug atsakymų. Kai kurios įmonės iš karto pateiks komercinius pasiūlymus, kai kurios užduos papildomų klausimų ir tik į juos atsakius galės pasakyti kiek realiai kainuos paslaugos. Bendrai Lietuvoje apskaitos paslaugų kainos prasideda nuo penkiasdešimties eurų ir gali siekti kelis tūkstančius eurų per mėnesį. Aišku, daugelis verslininkų supranta, kad pasiekus tam tikrą išlaidų ribą yra naudingiau turėti savo buhalterijos skyrių. Taigi, tokias paslaugas perkame, kol esame maži.

Ar kaina pats svarbiausias rodiklis?

Tikrai nėra taip, jog paslaugos kaina būtų pats reikšmingiausias rodiklis. Patyrę direktoriai žino, kad apskaitos paslaugos turi būti atliekamos tinkamai ir be jokių klaidų, todėl kartais geriau rinktis brangesnes paslaugas. Aišku, viskas labai individualu. Jeigu jūsų įmonė negeneruoja didžiulių užsakymų kiekių ir per mėnesį išrašote vos kelias sąskaitas, tuomet tiesiog rinkitės tą kompaniją, kuri pasiūlys geriausią kainą. Tačiau jeigu uždirbate daug ir jūsų veiklos zona yra visa Europą ar dirbate tarptautinėse rinkose, tuomet geriau rinktis tą kompaniją, kuri turi patirties aptarnaujant tarptautines įmones. Juk logiška, kad dirbant ne tik Lietuvoje, gali tekti mokėti mokesčius užsienio valstybėje arba net atidaryti savo padalinį.

Verslo konsultacijos

Svarbu nepamiršti tai, kad apskaitos paslaugos nėra vienintelės teikiamos paslaugos, daugelis buhalterinių paslaugų įmonių gali jus pakonsultuoti ir verslo klausimais. Specialistai gerai išmano ko reikia, kad verslas sėkmingai judėtų į priekį.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt